VYPRATÁVANIE PO ZOSNULOM S ČISTENÍM A DEZINFEKCIOU

Zavolajte nám

+421 944 298 405

Obhliadka je zadarmo

V prvom rade vyjadrujeme úprimnú sústrasť Vám, Vašej rodine a blízkym. Náš tím je tu, aby Vám pomohol.

Obhliadka v Bratislavskom kraji je zadarmo a nezáväzná. Ale vieme prácu vykonať v rámci celej SR.

Existuje mnoho dôvodov, prečo by sme mohli byť požiadaní o pomoc pri čistení miestností po zosnulom. Nezáleží na situácii alebo detailoch, každú situáciu riešime jedinečne, pedantne a diskrétne. Keď nám zavoláte, vedzte, že sa na nás môžete spoľahnúť a Váš priestor v ktorom sa zosnulá osoba našla dáme komplet do poriadku.

Dáme to do poriadku

Náklady upratovania na danom mieste sa môžu líšiť v závislosti od mnohých rôznych faktorov ako je : časová náročnosť, typ priestoru, okolité veci v miestnosti, typ podlahy, teplota miestnosti a vlhkosť. Pretože neexistujú rovnaké miesta, ponúkame obhliadku na mieste, kde Vám poskytneme najpresnejšie odpovede na všetky Vaše otázky.

Náš tím zaistí, že všetko bude vyriešené bezpečným a profesionálnym spôsobom, aby ste sa mohli sústrediť na dôležitejšie záležitosti. Nechajte všetko v našich rukách a my vás nesklameme.

Môže byť ťažké vrátiť sa do miestnosti, v ktorej zomrel Váš blízky, ale toto miesto dáme do úplného poriadku.

Fyzická bezpečnosť našich klientov je našou najvyššou prioritou.

Čističparta je tu, aby Vám pomohla.

Nie je potrebné aby ste miesto, ktoré Vám pripomína tragédiu upratovali sami.

Porozumenie a súcit

Naši profesionáli majú vysokú mieru porozumenia a súcitu s našimi klientmi, čo sa prejavuje na práci, ktorú robíme. Ostať pri upratovaní po milovanej osobe je niečo, čomu by naši klienti nikdy nemali čeliť. Preto robíme to, čo robíme každý deň. Vieme, že neexistuje nič, čo by bolo niekedy ťažšie v situácii, alebo tak bolestivé, ako vysporiadať sa so stratou niekoho. Prichádzame s nádejou, že život blízkych, ktorých po sebe zanechali, trochu uľahčíme, o niečo znesiteľnejšie a umožníme im začať proces uzdravovania. Postaráme sa o Vás, keď to budete najviac potrebovať.

Špeciálne vyškolenie

Každý člen nášho tímu je špeciálne vyškolený, aby zvládol akýkoľvek typ miestnosti za akejkoľvek situácie. Ku každému prípadu pristupujeme kvalitne, starostlivo a s najvyššou dôležitosťou. Náš tím bol vyškolený tak, aby dokázal zvládnuť každú tragédiu a byť schopný vyhodnotiť každú situáciu do najmenších podrobností. Vytvoríme plán, ktorý nám umožní včas vykonať čistenie biologického nebezpečenstva pri dodržaní všetkých bezpečnostných opatrení do bodky. Našou najvyššou prioritou je zaistiť, aby keď sa vy a vaša rodina vrátite do daného miesta, to vyzeralo, že sa nič nestalo. Urobíme úplne všetko čo je potrebné urobiť, najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Zavolajte nám ešte dnes a požiadajte o bezplatnú konzultáciu!

Keď sa nečakane stane nešťastná udalosť náš tím Čističparta môže za Vás prevziať bremeno upratovania. Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zavolajte nám ešte dnes!

Cenník

Každý priestor si vyžaduje individuálnu obhliadku na základe ktorej Vám vypočítame cenu práce.

Návrat hore