Sťahovanie

Zavolajte nám

+421 944 298 405

sťahovanie je vyčerpávajúca činnosť

Akékoľvek je sťahovanie fyzicky a predovšetkým potom psychicky veľmi vyčerpávajúca činnosť, čo platí dvojnásobne, ak sa jedná o sťahovanie v rámci Bratislavy. Šetrite preto vaše sily, nervy, ale aj čas a nechajte sťahovanie na nás. Zariadime za Vás všetko potrebné. Naša firma z Bratislavy pochádza a Bratislava a jej okolie je preto našou špecialitou, s ktorou máme tie najbohatšie skúsenosti. Kvalita a spoľahlivosť nami poskytovaných služieb je na tej najvyššej úrovni. Neváhajte sa na nás preto obrátiť. Poskytujeme komplexné služby. Najprv naplánujeme celý priebeh sťahovania/vypratávania/dezinfekcie, tak aby všetko prebehlo čo možno najrýchlejšie a bez zbytočných komplikácií. S plánom Vás zoznámime a doladíme prípadné detaily.

Bezpečná preprava

Všetky vaše veci, nábytok a iné vybavenie bezpečne prepravíme, a to tak aby nedošlo ani k poškodeniu prepravovaných vecí, ani objektov, v ktorých sťahovanie prebieha. Bratislava a jej okolie je krásne a tak si radšej v pokoji vychutnajte jej atmosféru a stres spojený so sťahovaním, vypratávanim či dezinfekciou nechajte na nás.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už niekoľko rokov a za tú dobu sme získali nespočet spokojných klientov, ktorí sa na nás radi znova obracajú. Vedia totiž, že sa od nás dočkajú profesionálneho prístupu, riešenia šitého na mieru, rýchlosti a spoľahlivosti. Zaistíme pre vás lacné sťahovanie s hladkým priebehom.

Jednou z našich priorít je tiež, aby sa náklad dostal bezpečne a nepoškodený z bodu A do bodu B

Rady pri sťahovaní

Krabice naplňte knihami iba do polovice, druhu polovicu ľahšími predmetmi

S balením začnite vždy niekoľko dní skôr pred sťahovaním

Krabice naplnené sklom a krehkými predmetmi viditeľne označte

Skrine, sedačky a postele s úložným priestorom vyprázdnite

kvety umiestnite do plastových prepraviek, väčšie kvety je potrebné zviazať fóliou alebo špagátom

Cenník

Príjazd vrámci Bratislavy 20 € ( mimo BA 0,6 €/km, dohoda ).

1 pracovník 10 €/hod.

2 pracovníci 16 €/hod.

Viac pracovníkov dohoda

Návrat hore